11.10.2021

Екоакції в закладах освіти Одещини

"Світ, що оточує людину, це передусім світ природи з безмежним багатством явищ, з невичерпною красою, яку маємо берегти і примножувати. Сьогодні про екологічне виховання у закладах освіти Одещини. Але без нудних лекцій. Бо все починається з прикладу. Власного. Батьків. А ще з цікавих занять у дитячому садочку. Саме такі проводять, зокрема, у ЗДО Балтської МТГ. Днями маленькі вихованці разом зі своїми наставниками залюбки долучились до екоакції «Посади дерево», «Прикрась клумбу квітами».

Надзвичайні дерева павлонії з’явилися на території Березівського ВПУ ДУ «Одеська політехніка» завдяки головному мрійнику – директору Максиму ШЕВЧЕНКУ, активній участі співробітниці Тетяни МАТІЄЦЬ, організаційній діяльності завідуючого господарством Івана МАКАРСЬКОГО та колективу училища, який підтримав екоідею з висадки цих дерев на різних локаціях закладу освіти.

Нехай приживуться дерева чудес, які увібрали в собі не тільки минуле багатьох культур, а й майбутнє, та стануть справжньою історією колективного успіху! Гайда з нами прикрашати планету!"- закликав на своїй сторінці у Фейсбуці директор Департаменту Олександр Лончак.