30.12.2021

Гірка втрата

В останні дні року освітянську родину Одещини спіткала чергова гірка втрата – пішов у засвіти шанований колега, Заслужений працівник освіти України СИДОРЕНКО Володимир Сергійович.
Володимир Сергійович народився 20 грудня 1943 року в м.Сєров Свердловської області. У 1964 році закінчив Лохвицьке педучилище Полтавської області і розпочав свою трудову діяльність вчителем початкових класів Безименської восьмирічної школи Татарбунарського району. У 1971 році закінчив історичний факультет Одеського державного університету імені І.І.Мечникова. З 1970 року – директор Безименської школи, до 1984 році працював на посаді директора Троповської, а потім Татарбунарської середньої школи. З 1984 року призначений на посаду завідувача Татарбунарського відділу освіти. Очолював районний відділ освіти до 2 січня 2005 року.
Колектив освітян під керівництвом Володимира Сергійовича неодноразово ставав переможцем в обласному змаганні на кращу підготовку закладів до нового навчального року, успішно працював над проблемою: «Здійснення нових підходів до управління навчально-виховним процесом згідно з державною національною програмою «Освіта».
За свою плідну працю Володимир Сергійович неодноразово отримував Почесні грамоти Міністерства освіти і науки України, Одеського обласного управління освіти. Нагороджений знаком «Відмінник освіти України».
За значний особистий внесок у розбудову національної системи освіти, впровадження сучасних форм навчання і виховання молоді Указом Верховної Ради України від 5 серпня 1991 року йому було присвоєно Почесне звання «Заслужений працівник освіти України».
Світла, весела, щира й порядна людина – таким запам’ятали Володимира Сергійовича колеги. Він заряджав усіх навколо оптимізмом і позитивом, живою енергією любові до життя.
Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким покійного. Світла пам'ять про дорогого колегу, освітянина, непересічну особистість, надійного товариша назавжди залишиться у наших серцях.