28.07.2021

Маємо гарний результат

28 липня 2021 року відбулося засідання штабу з підготовки та проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура"), який очолює директор Департаменту освіти і науки Олександр Лончак. Обговорили підсумки змагань обласного етапу. Маємо результат кропіткої праці усіх причетних – є ким пишатися і є чому радіти.
Наразі на Чернігівщині завершується ІІІ (всеукраїнський) етап Гри «Джура-2021: Буковинська Січ», у якому бере участь рій «Соколи» Арцизького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 5 Арцизької міської ради Болградського району під керівництвом Новікової Наталії та Галушкової Тетяни. Команда є переможцем старшої вікової групи обласного етапу, тож і представляє область на всеукраїнському. Чого лишень не вдалося пережити цим бравим хлопцям і дівчатам: гартувати волю до перемоги під проливним дощем, гідно долати випробування, демонструвати вміння в непростих умовах.
У підсумку - 4 місце у грі-вікторині «Відун», 6-те місце у конкурсі строю та маршової пісні «Впоряд» і ПЕРШЕ МІСЦЕ з головного конкурсу таборування. Як не радіти? Емоції переповнюють, а Одещина знову звучить!
Юним джурам та виховникам – палкий привіт з рідної землі! Чекаємо вдома з класними враженнями. Пишаємося вами!