26.07.2021

Навчальна програма «Молодіжний працівник»: відбулися тренінги

За сприяння Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації, Міністерство молоді та спорту України спільно з Державним інститутом сімейної та молодіжної політики та за підтримки Програми розвитку ООН в Україні продовжує реалізовувати безоплатну навчальну програму «Молодіжний працівник» базовий рівень в Одеській області.
22 липня 2021 року відбулися два онлайн-тренінги із зазначеної вище тематики, майже 40 учасників з усіх куточків нашого регіону отримали базові знання щодо розвиту молодіжної політики. Це унікальна можливість підвищити професійний рівень державних службовців та представників громадських об’єднань, які працюють з молоддю, що сприятиме збільшенню кількості молоді, яка бере участь у формуванні молодіжної політики, та посилить на загальнодержавному рівні взаємодію державних та молодіжних громадських інституцій щодо соціального становлення молоді.

Департаментом освіти і науки обласної державної адміністрації вжито всіх заходів щодо системної та послідовної підготовки молодіжних працівників. Тому далі обов’язково буде! Слідкуйте за новинами)