18.11.2021

Обговорили новий проєкт «Президентський університет»

Новий проєкт «Президентський університет», який глава держави Володимир Зеленський презентував навесні, обговорили сьогодні в межах круглого столу за участі заступника керівника Офісу Президента України Олексія Дніпрова, голови Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький, заступника міністра освіти і науки Ігоря Гарбарука, Голови підкомітету з питань вищої освіти Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій Юлії Гришиної, заступника голови Одеської ОДА Світлани Фабрикант та ректорів закладів вищої освіти Одещини, членів науково-експертної ради та ради молодих вчених обласної державної адміністрації.
Передбачається, що Президентський університет готуватиме фахівців за дуже важливими стратегічними напрямами. Це інформаційні технології, кібербезпека та штучний інтелект, нанотехнології, аерокосмічні, енергетичні технології, біотехнології та науки про здоров’я, глобалізація та міжнародні комунікації. Освітній процес у даному інноваційному виші планують розпочати з жовтня 2023 року.
Вважаю, що дана інвестиція в підготовку нового покоління фахівців буде успішною, адже кращі викладачі не лише України, а й світу будуть залучені до викладацької діяльності.
Науковці регіону підтримують президентську ініціативу!