22.02.2021

Оновили обладнання

Оновили обладнання

Підвищення якості природничо-математичної освіти – вимога НУШ і один з пріоритетів Департаменту освіти і науки ОДА. Ми проводимо ґрунтовну роботу в даному напрямку, щороку збільшуючи кількість придбання обладнання для природничо-математичних кабінетів. Приємно відзначити, що за останні 3 роки вдалося закупити 284 кабінети хімії, біології, географії, фізики, математики для 165 закладів загальної середньої освіти на загальну суму понад 102 мільйони гривень.

Суттєво оновлено комп’ютерне, мультимедійне обладнання: придбано 100 персональних комп’ютерів для вчителів, 1250 ПК для учнів, 100 мультимедійних комплексів, також 51 комплект комп’ютерного та мультимедійного обладнання, комплекти засобів для STEAM-кабінетів, ноутбуки, обладнання для 5 спецшкіл області, в яких навчаються дітки з різними сенсорними порушеннями, обладнання для STEAM-кабінету в заклад професійної (професійно-технічної) освіти. На позачерговій сесії обласної ради було винесено питання передачі даного обладнання у комунальну власність територіальних громад та громад міст Одещини. Рішення прийнято!

Цікавий освітній процес у ХХІ сторіччі неможливо собі уявити без використання новітніх інтерактивних ресурсів. Тому питання оновлення матеріально-технічної бази перебуває на постійному контролі директора Департаменту Олександра Лончака. Зупинятися на досягнутому не збираємося! Спільно з керівництвом області плануємо зазначені на початку допису цифри лише збільшувати.