07.04.2021

Проведено апаратну нараду

Директор Департаменту Олександр Лончак провів щотижневу апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів, на якій представив колегам свого нового заступника - Таїсу Михайлівну Абозіну.
"Приємно відзначити, що Таїса Михайлівна не один рік працює в Департаменті освіти і науки, за цей час набула безцінного досвіду, а головні її риси – професіоналізм, порядність і людяність упевнений стануть запорукою ефективної взаємодії всіх відділів та сприятимуть розвитку освітньої сфери регіону", - наголосив Олександр Анатолійович.
Далі перейшли до розгляду актуальних питань, серед яких ситуація із захворюваністю на коронавірусну інфекцію, якість дистанційного навчання, організація в області пробного зовнішнього незалежного оцінювання (до речі, дата не змінилася – 10 квітня), формат проведення атестації педагогічних працівників, підготовка до важливих заходів, що заплановані Департаментом освіти і науки на квітень.
Анонсовано кілька важливих онлайн-нарад з керівниками ОУО, директорами закладів професійної освіти та ін. Також мова йшла про підготовку до відзначення пам’ятних дат – 30-річчя Незалежності України і 25-ї річниці Конституції. З цієї нагоди запланували провести науково-практичну конференцію з молодими вченими.
За результатами наради Олександр Лончак дав ряд доручень та вкотре наголосив колегам на дотриманні карантинних заходів і небайдужості до свого здоров’я.