29.04.2021

Проведено онлайн-нараду

Проведено онлайн-нараду

Вранці, 29 квітня 2021 року, директор Департаменту провів  селекторну нараду з керівниками приватних закладів освіти. Серед основних питань – організоване завершення начального року, проведення ЗНО (до речі, з 6 по 18 травня триватиме реєстрація на додаткову сесію, роз’яснення з цього приводу є на сайті ОРЦОЯО), звільнення від ДПА учнів 4,9, 11 класів, особливості прийняття документів для зарахування до 1 класу у вигляді гнучкого режиму, зокрема їх подачі електронною поштою.

Олександр Лончак наголосив колегам на дотриманні карантинних обмежень, визначених постановами Головного санітарного лікаря, який сьогодні перебуває на Одещині з робочим візитом.

Також поінформував про реформування шкільного харчування та зміни у законодавстві з цього приводу. 

Очільник Департаменту звернув увагу на планові заходи щодо контролю за дотриманням ліцензійних умов у роботі приватних закладів освіти, проведення яких залежить від епідситуації.  Слід зауважити, що всі питання, які стосуються ліцензування на провадження освітньої діяльності розміщені на офіційному сайті Департаменту освіти і науки за посиланням: https://osvita.odessa.gov.ua/lcenzuvannya.