28.04.2021

Селекторна нарада з питань організованого завершення навчального року

Селекторна нарада з питань організованого завершення навчального року

Директор Департаменту освіти і науки Одеської ОДА Олександр Лончак провів чергову селекторну нараду з керівниками відділів та управлінь освіти області. Питання, що виносилися на розгляд – надзвичайно важливі, адже наближаємося до завершення навчального року. З цього приводу буквально вчора до Департаменту надійшов лист Міністерства освіти і науки України, який буде направлено на місця. Звернуто увагу керівників на те, що незважаючи на вихід з «червоної» зони, робота освітніх закладів триває в умовах карантинних обмежень, тому ніяких святкових заходів, випускних у цьому році на широкий загал. Лише в межах одного класу і без глядачів. Стороннім взагалі заборонено перебувати у закладах освіти.

Обговорили також особливості проведення ЗНО 2021 року, скасування ДПА, терміни видачі документів про освіту та ін.
Йшла мова і про організацію оздоровлення та відпочинку у пришкільних таборах, проведення етапів Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») – тут все залежатиме від епідеміологічної ситуації в області. Але цю роботу треба спланувати заздалегідь.
"Сподіваюся, шановні колеги, що інформація була для вас корисною. Дякую, що долучилися до розмови", - підсумував нараду Олександр Лончак.