22.11.2021

Школярі Одещини підготували понад двісті пакунків з новорічними подарунками для військових в зону ООС

Школярі Одещини підготували понад двісті пакунків з новорічними подарунками для наших воїнів, які наразі захищають територіальну цілісність на Сході України. До їх підготовки долучилися як учні загальноосвітніх закладів, так і вихованці закладів дошкільної та позашкільної освіти.
Ініціатором національно-патріотичної акції виступила волонтерка Марина Безсалова, а координатором її на Одещині - Департамент освіти і науки облдержадміністрації спільно з Одеським обласним гуманітарним центром позашкільної освіти та виховання.
Мета заходу - передати воїнам частинку дитячого тепла, любові та безмірної вдячності. Планувалося на початку, що це буде сто коробок, але творчі й талановиті діти настільки захопилися благородною справою, що довелося збільшувати об'єм вантажу.
6 грудня, у День Збройних Сил України, безцінні пакунки з дитячими новорічними прикрасами, які увібрали в себе тепло маленьких пальчиків, поїдуть на передову, у зону ООС. І там, далеко від рідних домівок, у складних бойових умовах, наші захисники хоч ненадовго матимуть можливість відчути новорічну атмосферу наближення зимових свят, зігрітися дитячою енергетикою. Мирного неба вам, хлопці! Чекаємо усіх живими!