04.01.2021

Увага! Із 5 січня розпочнеться реєстрація на пробне ЗНО-2021

   Цьогоріч пробне ЗНО з усіх навчальних предметів (українська мова, українська мова і література, історія України, математика, математика (завдання рівня стандарту), біологія, географія, фізика, хімія, англійська, іспанська, німецька та французька мов) відбудеться в один етап - 10 квітня 2021 року.
 
 Є суттєва відмінність: в цьому році учасник може брати участь лише в одному очному тестуванні. Всі інші можна пройти вдома. Раніше учасники обирали два тестування. Приходили в пункти тестування, потім заповнювали електронні бланки й отримували шкальований результат максимум із двох навчальних предметів. У 2021 році учасник у пункті тестування може пройти іспит з одного навчального предмета, але отримати шкальовані результати з усіх навчальних предметів. Тобто, коли учасник прийде додому, в його е-кабінеті вже будуть лінки на тестові зошити й бланки відповідей з усіх навчальних предметів. У пункті тестування учасник ЗНО може «відчути» процедуру, адже там повністю відтворені всі її етапи. А завдяки пробному ЗНО вдома можна просто перевірити, наскільки добре опанував програму з певного предмета.
  Що необхідно зробити, щоб зареєструватися?
  З 5 по 19 січня зайти на сайт Одеського РЦОЯО http://test-center.od.ua на сторінку «Пробне ЗНО- 2021», уважно прочитати та виконати всі інструкції.
  Коли оприлюднять результати пробного ЗНО?
  16 квітня 2021 року.
  Коли пройде основна сесія ЗНО?
  Почнеться з 21 травня тестуванням з хімії і завершиться 15 червня тестуванням з географії.