ШАНОВНІ ДРУЗІ!

Вітаємо вас на сторінці Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації.

Наш сайт - сучасний інформаційний місток від школи до учнів і їх батьків, до друзів і партнерів, до колег і представників громадськості. Тут ви маєте можливість ознайомитись зі всіма необхідними повідомленнями, що стосуються роботи Департаменту, корисною інформацію з інших освітніх ресурсів, посилання, на які є на сторінках нашого сайту.

Запрошуємо вас частіше бувати на сторінках нашого інформаційного ресурсу, брати участь в обговоренні питань шкільного та позашкільного життя, освіти,науки і виховання.

Сподіваємося, що кожен з вас зможе знайти необхідну інформацію про діяльність Департаменту, поставити питання та отримати вичерпні відповіді.

Ми прагнемо розвивати освіту, робити її кращою і продуктивнішою. Багато зроблено, ще більше належить зробити. Впевнені, що зможемо впоратися з поставленими завданнями і досягти найкращих результатів.

МИ РАЗОМ ЗАРАДИ УСПІХУ КОЖНОГО!  

Проведено нарадуНормативно-правові документи щодо організованого початку нового 2021/2022 навчального року«Спроможна школа для кращих результатів»: уряд деталізував умови роботи комісії МОН Зустріч з представниками Міжнародної організації з міграціїЯк організувати якісне інклюзивне навчання – поради для директора школи У полі зору - питання пожежної безпеки «Молодіжний працівник»: робота триває ШКОЛА В СЕЛІ СТАВРОВЕ ВІДКРИЄ ДВЕРІ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ 1 ВЕРЕСНЯЗаступник Міністра освіти і науки України Віра Рогова відвідала Одещину з робочим візитомУряд ухвалив зміни до норм харчування у закладах освіти
НовиниЗаходиАнонси