ШАНОВНІ ДРУЗІ!

Вітаємо вас на сторінці Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації.

Наш сайт - сучасний інформаційний місток від школи до учнів і їх батьків, до друзів і партнерів, до колег і представників громадськості. Тут ви маєте можливість ознайомитись зі всіма необхідними повідомленнями, що стосуються роботи Департаменту, корисною інформацію з інших освітніх ресурсів, посилання, на які є на сторінках нашого сайту.

Запрошуємо вас частіше бувати на сторінках нашого інформаційного ресурсу, брати участь в обговоренні питань шкільного та позашкільного життя, освіти,науки і виховання.

Сподіваємося, що кожен з вас зможе знайти необхідну інформацію про діяльність Департаменту, поставити питання та отримати вичерпні відповіді.

Ми прагнемо розвивати освіту, робити її кращою і продуктивнішою. Багато зроблено, ще більше належить зробити. Впевнені, що зможемо впоратися з поставленими завданнями і досягти найкращих результатів.

МИ РАЗОМ ЗАРАДИ УСПІХУ КОЖНОГО!  

ЗРИВУ ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ НЕ БУДЕ!З нагоди Дня захисників і захисниць УкраїниКабінет Міністрів затвердив Положення про ліцейОновлені дані про вакцинацію освітян в Одеській областіВ рамках Всеукраїнського тижня з протидії булінгуФестиваль екореклами іноземною мовоюКонкурс малюнку «Яскраві барви»Стартував "WorldSkills Ukraine 2021-2022"Екоакції в закладах освіти ОдещиниДля участі в Конкурсі Учитель Року – 2022» відкрито реєстрацію
НовиниЗаходиАнонси